Porównanie ofert banków

Chcesz zaciągnąć kredyt ale nie możesz zdecydować się na konkretną ofertę? Jest to obecnie jeden z najważniejszych problemów większości konsumentów rynku finansowego. Banki oraz parabanki oferują tak wiele produktów dotyczących kredytów gotówkowych, że trudno odnaleźć rzeczywiście wartościowe propozycje. Pod tym względem warto poświęcić uwagę na porównanie ofert banków. Dzięki niemu dowiesz się, który kredyt, a przede wszystkim dlaczego – jest godny polecenia. Zanim jednak zaczniesz zastanawiać się jaka oferta będzie dla Ciebie najkorzystniejsza musisz określić jakie są Twoje oczekiwania względem usługi banku.

Warunki umowy, a Twoje potrzeby

Porównanie ofert banków może pomóc Ci również zweryfikować czy zadłużenia nad którym się zastanawiasz będzie dla Ciebie odpowiednie pod względem tego czego osobiście wymagasz od kredytodawcy. Wybieraj wyłącznie takie usługi, które są w stanie jak najwierniej odwzorować to czego oczekujesz od instytucji finansowej.

Chcesz by dodatkowe środki pojawiły się na Twoim koncie jak najszybciej i uważasz, że tylko pożyczka parabankowa jest w stanie spełnić Twoje wymagania? Już od kilku lat banki starają się o to by kredyty gotówkowe były udzielane równie sprawnie i szybko jak znane "chwilówki". Wpływ mają na to przede wszystkim zmniejszone wymagania dotyczące składania wniosków, a także minimalizacja procedur związanych z udzieleniem kredytu. W wielu przypadkach bank nie wymaga od kredytobiorcy nawet zaświadczenia o zarobkach, a zadłużenie można otrzymać m.in. na podstawie PIT-u lub wyciągu z konta osobistego.

Interesuje Cię kredyt o długim okresie spłaty? Masz szeroki wybór wśród ofert najpopularniejszych banków w Polsce. Coraz więcej usług wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów i umożliwia elastyczne rozplanowanie spłaty. Większość kredytów gotówkowych daje szansę rozłożenia rat od 7 do 9 lat.

Styczniowe porównanie ofert banków
Bank
PKO Bank Polski
BNP Paribas
Citi Bank
Oferta
Max Pożyczka Mini Ratka
Kredyt Gotówkowy
Pożyczka Gotówkowa
Oprocentowanie
9,00%
8,90%
11,00%
Prowizja
0,00%
3,90%
3,00%
Maksymalna kwota zobowiązania
150 000,00 złotych
150 000,00 złotych
20 000,00 złotych
Okres kredytowania
96 miesięcy
84 miesiące
84 miesiące

Na to zwróć szczególną uwagę 

Jeżeli porównując oferty zwracasz uwagę na jak najniższe koszta to musisz mieć na uwadze przede wszystkim nie tylko nominalne oprocentowanie ale także prowizję i inne dodatkowe opłaty. Sumując te koszta będziesz w stanie określić czy zobowiązanie jest rzeczywiście atrakcyjne.

olek piątek, 23 czerwiec 2017 - 1:28 pm | | Domyślne